• Diğer

Dünya

Kayıp Mülteci Çocukları Fuhuş Mafyası Kaçırdı

Europol başkanı Dietrich Neumann kaybolan 10bin mülteci çocuğun fuhuş mafyasının eline düştüğünü istatistiklerle ifade etti. Avrupa parlamontesu bu istatistik karşısında şok oldu ve derhal müdahele edilmesini istedi.

Kayıp Mülteci Çocukları Fuhuş Mafyası Kaçırdı

1 Mayıs 2016 13:50
-A

+A

Bu aslında yeni bir bilgi değil. Daha öncede Europol 10bin mülteci çocuğun kaybolduğuyla alakalı bilgilendirme yapmıştı ancak artık bu çocukların fuhuş endüstrisinin elinde olduğuna dair ciddi kanıtlar var.
 
Fuhuş endüstrisi kaçırdığı çocukları fuhuş yoluyla ticari amaçları için kullanmayı hedefliyor. Ama her fırsatta İslam ülkelerinde küçük yaşta evlilikleri kınayan Batılı devletler kendi ülkelerindeki bu sektöre karşı hiçbir önlem almıyorlar.
 
Avrupa birliği üyelerinin geçtiğimiz yıllarda endüstrinin çocukları istismar ettiği yönündeki söylemleri bile fuhuş endüstrisine ciddi darbeler vurmuş ve neredeyse bu bataklığı kurutmuştu. Ancak mülteci akımı sonrası fuhuş endüstri mafyasının kaçırdığı çocuklar sebebiyle endüstri pazarında tekrar bir hareketlilik başladı.
 
KEDİMİZ KAYBOLSA ORTALIĞI YIKARDIK
 
Flemen Liberal’den Hilde Vautmans: “Bu beni kahrediyor, eğer bizde bir kedi veya köpek kaybolsa bütün mahalle onları aramaya çıkıyor ve facebook ortamında bildiriler paylaşılıyor. Şuan 10bin çocuk kayıp ve bu konuyla ne kadar meclis üyesi ilgileniyor? Bu çocuklardan kaçı hala hayatta? Kaçı organları için öldürüldü ve kaçını kurtarabiliriz? Bununla alakalı daha çalışma başlatmamız gerekiyor” dedi. Yeşiller partisinden Judith Sargentini geçtiğimiz hafta Yunanistan’da küçük kız çocuklarının kontrolsüz bir şekilde yabancı ve erişkin erkeklerin arasına kapatıldığından bahsetmişti.
 
TÜM AVRUPA İLGİSİZ

Avrupa kaybolan bu çocuklar hakkında yeterli ilgiyi göstermiyor. Sadece 5bin çocuk Almanya’da kaybolmuş.
 
ÜMMETİN YETİMLERİ VAHŞİ BATILILARIN PENÇESİNDE
 
Avrupa’da kaybolan çocukların hemen hemen tamamının Esed askerleri tarafından aileleri katledilen yetim çocuklar olduğu tespit edildi. Kaybolan çocukların ebeveynleri veya bir aile üyesi olmadığı için insan tacirlerinin eline kolayca düşmekteler.
 
Avrupa’nın gelen mültecileri istememesinden dolayı yeterli barınak olmadığından ve gerekli önlemlerin alınmaması kaçırılma olaylarına sebep olarak gösteriliyor.

KENDİ ÇOCUKLARINA TECAVÜZ EDEN TOPLUM MÜSLÜMANLARA NE YAPAR?

Sokak ortasında hayvanlar gibi ilişkiye giren ve içtiği içkiyle sürekli sarhoş gezen bir toplumun Müslüman çocuklara ne kadar acımısız olacakğı gözler önünde.

Kiliselerinde binlerce erkek çocuğuna taciz ve tecavüzde bulunan bu toplumun dini değerleri bile tecavüz üzerine kurulu.

SÜTUN HABER


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV