• Diğer

Dünya

Şimon Peres öldü mü?

Geçirdiği felçin ardından iki hafta önce hastaneye kaldırılan Terör Devleti İsrail'in eski Cumhurbaşkanı zalim Şimon Peres'in öldüğü iddia edildi.

Şimon Peres öldü mü?

27 Eylül 2016 23:21
-A

+A

 
Terör devleti İsrail'in 2007 ile 2014 yılları arasında cumhurbaşkanlığı görevini yürüten 93 yaşındaki Şimon Peres, geçtiğimiz haftalarda felç geçirmişti.
 
Tel Aviv'deki Tel Hoshemer Hastanesine kaldırılan Peres, beyin kanaması ve kalp krizi geçirmiş, durumunun ağır olduğu açıklanmıştı.
 
Pers'in öldüğü iddiası sosyal medya aracılığıyla paylaşılmaya başlandı.
 
"ORGANLARI İFLAS EDİYOR"
 
Kişisel doktoru, iki haftalık süreç içerisinde durumunun stabil olduğunu fakat bugünden itibaren Peres'in hayati organlarının iflas etmeye başladığını açıklamıştı.
 
Peres'in böbrek ve solunum işleyişinin de iyice düştüğü ve hayat emarelerinin azaldığı da söylenmişti.
 
DOKTORLARI ŞAŞIRTAN DEĞİŞİM
 
Hastaneye getirildiğinden beri durumu ciddi ve stabil olan Peres'in geçtiğimiz çarşamba günü bilgisayarlı tomografi taraması yapılmış ve o günden beri yapılan nörolojik takipte durumunun iyiye gittiği gözüküyordu. Peres'in sağlık durumunun bu sabahtan itibaren kötüye gitmesi, ölümünün yakın olduğu tahminlerini de beraberinde getirmişti.
 
FİLİSTİN'DE KATLİAM EMRİNİ VERDİ
 
Zalim İsrail'in eski cumhurbaşkanı olan Şimon Peres görev yaptığı sürede Filistin'de katliam emirleri vermişti.
 
ERDOĞAN'LA YAŞADIĞI DAVOS KRİZİ
 
İsrail'de 7 yıl boyunca cumhurbaşkanlığı yapan Peres, 2009 yılında İsviçre'de düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu'nda, o dönem Başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan ile gerilim yaşamıştı.
 
"Gazze ve Ortadoğu'da Barış" konulu oturumda Peres'in sözlerinin ardından konuşma süresinin adil olmadığını belirten Erdoğan, "One minute" demiş ve daha sonra salonu terk etmişti.
 
Allah'ın laneti ve gazabı tüm zalimlerin üzerine olsun.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV