• Diğer

Dünya

Papa İçin Kimsesiz Çocukları Kafese Tıktılar

Filipinler'in başkenti Manila'da Papa Franciscus'un ülkeye gerçekleştireceği gezi öncesi yönetimin Manila sokaklarındaki kimsesiz çocukları toplayarak bir hücreye koyduğu ortaya çıktı.

Papa İçin Kimsesiz Çocukları Kafese Tıktılar

15 Ocak 2015 23:07
-A

+A

Filipinler'de yaşanan Papa skandalının görüntüleri ortaya çıktı. Papa'nın ziyareti öncesi büyük bir hareketliliğin yaşandığı ülkede yetkililer sokaklardaki kimsesiz çocukları toplayıp sığınma evine getirdi. Çocuklar getirildikleri bu hücrelerde yetişkinlerle aynı hücrelerde kalıyorlar.
 
GECELERİ YERDE YATMAYA ZORLANIYORLAR
 
Geceleri yerde yatmaya zorlanan çocuklar yetişkinler ve kendilerinden daha büyükler tarafından dayak ve işkenceye maruz kalıyor. İnsanlık dışı görüntülerin yaşandığı bu yerde açlıktan ölen çocuklar da var.
 
AÇLIKTAN ÖLENLER BİLE VAR
 
11 yaşında bir çocuğun beton zemin üzerinde çıplak bir şekilde yatan cansız bedeni burada yaşanan dehşetin en iyi göstergesi. Bu utanç ortamında Papa’nın ziyereti sırasında sokaklarda çocukların dolaşmaması için bir çok çocuk hapsedilmiş durumda. Bunlardan biri de bir demir çubuğa kelepçelenmiş halde tutulan ve acı içinde ağlayan 13 yaşındaki kız çocuğu.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV