• Diğer

Dünya

Nasrullah'tan Katliam Tehdidi

Hizbullah Genel Sekreteri Nasrallah, 'Hizbullah komutanları, seferberlik ilan ederse, on binlerce Lübnanlı savaş meydanına gelecektir' dedi.

Nasrullah'tan Katliam Tehdidi

25 Mayıs 2015 09:07
-A

+A

Suriye'nin Kalamun bölgesinde IŞİD ve Nusra Cephesi'ne karşı savaşmaya devam ettiklerini söyleyen Şii imparatorluğu aşığı Nasrallah şunları kaydetti:

"Kalamun savaşı devam ediyor. Sonuna kadar da devam edecek, ta ki Suriye ordusu ve Hizbullah, tüm Lübnan-Suriye sınırını güvene alıncaya kadar. (Lübnan'ın) Arsal bölgesi silahlı terörist grupların kontrolünden kurtuldu. Sadece Arsal kırsalında varlar. Arsal kırsalında da hiçbir terörist ve tekfircinin varlığını kabul edemeyiz. Biz elimizden geleni yapmaya hazırız ama devlet de sorumluluğunu yerine getirmelidir."

Suriyeli çocukları acımasızca katleden Nasrallah, Suriye'deki muhalif grupların yeni oluşturduğu Fetih Cephesi'yle ilgili olarak da konuşmaktan geri kalmadı ve "Bu tekfircilerin bir kısmına Fetih Ordusu adını vererek makyaj yaptılar. Aslında onlar Nusra Cephesi'dir" şeklinde konuştu 

Bebek katili Nasrallah, Hizbullah'ın Suriye'deki savaşlarına destek vermeyen Lübnanlıları ise şu sözlerle eleştirdi:

"Bazı Lübnanlılara diyorum, 'Utanın, bu bir varlık savaşıdır. Her gün onlarca Lübnanlı genç, Suriye'de şehit oluyor. Ben, henüz seferberlik ilan etmedim. Hizbullah komutanları, seferberlik ilan ederse, on binlerce Lübnanlı savaş meydanına gelecektir."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
müslim 21 Haziran 2015 22:45

şeriatçi müslümanlar ne zamandan beri kominist baasçıların avcı köpekliğini yapmaya başladılar.sen ancak efendin baasçılar adına havla hizbuLLAT

Cevapla
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV