• Diğer

Dünya

Müslüman Katili Nasrallah Yine Saçmaladı

Hizbullah Genel Sekreteri Suriyeli Müslümanların katili Hasan Nasrallah Fransa'da yaşanan saldırıları eleştirdiği açıklamasında sert tepki gösterdi.

Müslüman Katili Nasrallah Yine Saçmaladı

10 Ocak 2015 11:23
-A

+A

Lübnan'daki Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah, Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun Paris'teki ofisine düzenlenen ve 12 kişinin öldüğü silahlı saldırıyla ilgili olarak, "Saldırıyı gerçekleştirenler, Allah'ın Peygamberine, kitap yazıp aşağılayıcı filmler çekenlerden daha ağır hakaret ettiler" dedi.
 
Hazreti Muhammed'in dünyaya geldiği gün olarak kutlanan Mevlit Kandili münasebetiyle konuşma yapan Nasrallah, şunları söyledi:

FETHULLAH GÜLEN GİBİ HAKARETÇİLERİ SAVUNUP EYLEMCİLERİ KARALIYOR
 
"Tarihi gözden geçirin, Allah'ın Peygamberi Hazreti Muhammed'i, tarih boyunca kimse bu kadar aşağılamamıştır. Saldırıyı gerçekleştirenler, Allah'ın peygamberine, kitap yazıp aşağılayıcı filmler çekenlerden daha ağır hakaret ettiler. Bu devirde, bazı terörist gruplar, İslam bayrağı ve Peygamber'in adı altında kendi tiksindirici, dehşet verici ve insanlık dışı uygulamalarını gerçekleştiriyorlar. İslam dini ve Peygamberine, Peygamber düşmanlarından daha ağır hakaret ediyorlar."

KATLİAMLARINI VE KATLİAMCILARINI SELAMLIYOR
 
Konuşmasına "Ülkemizi, tekfirci teröristler ve İsrail tehdidine karşı koruyan, sınırdaki askerlerimizi, Suriye'deki savaşa katılarak terörün ülkemize gelmesine engel olan İslami direniş üyelerini ve şehitleri selamlıyorum" diyerek başlayan Nasrallah, "Onlar, ülkelerini kar kış, soğuk demeden her türlü kötü şartta korumak için azim ve kararlılık gösteriyorlar. Peygamberimiz Hazreti Muhammed'in yolundan giderek, bu dini ve milli görevi omuzlayan insanlar, Lübnan halkının gerçek muhafızlarıdır" ifadelerini kullandı.
 
Nasrallah, Paris'te gerçekleşen saldırıyla ilgili olarak, şöyle konuştu:
 
"Bu saldırganların, Allah'ın Rasülü Hazreti Muhammed'i temsil ettiğini söyleyebilir miyiz? Zalim ve vahşice suçlar işleyen, Irak'tan Yemen'e, Afganistan'a geniş coğrafyalara yayılan bu teröristler, şimdi de kendilerini bize gönderen batı ülkelerine döndüler. Bunun böyle olması şaşırtıcı değil. Müslümanlar olarak hepimiz, Peygamber'in hayatını, ahlaki değerlerini tüm dünyaya anlatmakla mükellefiz. Bir diğer mükellefiyetimiz ise bu tekfircilere karşı İslam alemi ile dayanışma içinde olup, onları tecrit etmek, kuşatmak ve ortadan kaldırmak için gayret göstermektir. Bu terörist gruplar, ülkelerimize, kanımıza, şimdimize, geleceğimize, onur ve inancımıza tehdit oluşturuyordu. Şimdi de İslam'ın kendisine, Kur'an ve Peygamber'e tehdit oluşturuyor. İslam'a ve Hz. Muhammed'in mesajına en büyük tehdidi bunlar oluşturuyor."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
xelil 11 Ocak 2015 16:56

Her sey artik acikta. Kim say musluman ve kim kukla musluman Allaha şükurler olsun perdeyi kaldirmiş gören görür görmeyeni cani cehenneme..Lübnanlı nasrultağutun gerçek yüzü ortaya çıkmıştır. bAKIN KARDEŞLER; https://www.youtube.com/watch?v=4Ew3ycxZsZo yil 2006, sii nasrallat sii humeyni'nin 17 yil evvel yapmiş oldugu öldürme cagrisini savunuyor.

Cevapla
Dawud 10 Ocak 2015 20:10

bu sapık müşriki yoksa daha müslüman olarak gören mi var?Onun bu açıklamasına hiç şaşırmadık. zira zaten şirk ve bidat ehlidir.tabiiki böyle konuşacak

Cevapla
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV