• Diğer

Dünya

Cinsel Sapık Siyonist Haham Berland Tutuklandı

Yaşlı haham kadınlara cinsel tacizde bulunmakla suçlanıyor.

Cinsel Sapık Siyonist Haham Berland Tutuklandı

20 Temmuz 2016 10:23
-A

+A

Bugün işgal rejimi polisi, seksen yaşına merdiven dayamış durumdaki siyonist haham Eliezer Berland'ı cinsel suçlar işlediğinden dolayı el-Lud havaalanına vardığı esnada tutukladı. Haham önce Güney Afrika'da gözaltına alındı sonra hakkında kırmızı bülten bulunması sebebiyle işgal rejimine gönderildi.
 
Walla isimli siyonist haber sitesinin yayınladığı bir habere göre siyonistlerin ileri gelen hahamlarından olan Eliezer Berland'ın taraftarlarından 300 kişi onu karşılamak üzere havaalanında toplanmıştı. Fakat kırmızı bültenle aranan yaşlı haham havaalanına vardığı esnada tutuklandı.
 
Taraftarlarıyla polis arasında bir çatışma yaşanmaması için işgal polisi çok sayıda güvenlik görevlisini sapık hahamı gözaltına almak amacıyla el-Lud havaalanına sevk etti. Haham da uçaktan inmesinin hemen ardından polis tarafından derdest edilerek polis aracına bindirildi.
 
Hahamı gözaltına alıp işgal rejimine teslim etmek üzere gönderen Güney Afrika'dan gönderilmesi esnasında kullanılan uçaktaki yolcular arasında da otuz kadar taraftarının bulunduğu ifade edildi.
 
1937 doğumlu ve 79 yaşındaki haham birçok kadına cinsel tacizde bulunmakla suçlanıyor. Ayrıca bazı öğrencileri kendisini çıplak kadınlarla birlikte gördüklerine dair şahitlikte bulunmuşlardı.
 
Shuvu Bonim isimli dini bir okulun yöneticisi olan Haham Berland bundan üç yıl önce hakkındaki suçlamalardan dolayı "İsrail"den kaçmıştı.

Kaynak : Filistin Haber

Anahtar Kelimeler : filistin haber,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV