• Diğer

STK Haberleri

Asımın Nesli İlk Yarıyıl Mezuniyet Töreni Dernek Binasında Gerçekleştirildi

Asımın Nesli Derneği’nin Sadık Dostlar Kütüphanesi ve Bilgievi öğrencilerinin ilk yarıyıl mezuniyet töreni derneğin merkez binasında gerçekleştirildi.

Asımın Nesli İlk Yarıyıl Mezuniyet Töreni Dernek Binasında Gerçekleştirildi

26 Ocak 2016 11:53
-A

+A

Asımın Nesli İlim evleri öğrencilerinin ilk yarıyıl mezuniyet töreni Kur’an-ı Kerim kıraati ile başladı. Ardından Asımın Nesli Derneği ilim evleri tanıtım slaytı izlendi. İlimevi öğrencilerinin birbirinden güzel ezgileri ile renklenen programda bir de tiyatro gösterisi yapıldı.

Öte yandan İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Selman Özmen’in okuduğu ve sözleri Mehmet Akif Ersoy’a ait olan “Atiyi Karanlık Görerek Azmi Bırakmak ” isimli şiir ve yine imam hatip ortaokulu öğrencilerinden Hasan Basri Damarhan’ın okuduğu ve sözleri Adem Özbay’a ait olan “Sen gel diye ey sevgili” isimli şiir büyük beğeni topladı. Ayrıca şiirlerin okunması esnasında izleyicilerin gözyaşlarını tutamadıkları gözlendi.

Asımın Nesli öğrencilerinin ilk yarıyıl mezuniyet programı, İstanbul merkezli Darulilim derneğinden Muhammed Yazıcı hocanın sohbeti ile taçlandı. Muhammed Yazıcı hoca ilmin fedakarlık gerektirdiğine işaret ettiği konuşmasında sahabenin ilme verdiği değeri çarpıcı öneklerle anlattı.

Asımın Nesli’nin ilim evleri ilk yarıyıl mezuniyet programı karne ve hediye takdimleri ile sona erdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV